додому Енергетичні рішення Генератори Звукоізоляційний дизельний генератор Stager YDE13TA-TA3, 9 кВт, 1158000013TATA3, 39А
Ціна: 225,551.24грн
Вся продукція в наявності може бути доставлена Новою Поштою на українську адресу
У нас на складі 0
Додати до списку бажань
Бренд:
Швидка покупка
Просто 4 поля, щоб заповнити
Ми зв'яжемося з вами для уточнення замовлення
опис:
Звукоізоляційний дизель-генератор із широким спектром застосувань.
Переваги:
Ще однією перевагою є звукоізоляція і низький рівень шуму.
Генератор оснащений пультом управління останнього покоління.
Оснащений колесами для транспортування.
Додатково:
ATS
Модуль підключення GSM CMM366A-4G
Технічні дані:
ГЕНЕРАТОР
Номінальна частота: 50 Гц
Кількість фаз: однофазний / трифазний
Коефіцієнт потужності (cos Φ): 1,0 / 0,8 (затримка)
Номінальна напруга: 230 В / 400/230 В
Номінальний струм: 36,9 А / 15,2 А
Ємність паливного баку: 25 л
Витрата палива (100% навантаження): 330 г/кВт.год (3,5 л/год)
Витрата палива (навантаження 75%): 297 г/кВт.год (2,4 л/год)
Структура: ультра тихий
Вага нетто: 320 кг
Розміри (ДхШхВ): 1200 х 650 х 800 мм
Панель управління: SmartGen HGM 4020
Гарантований рівень шуму (LwA): 94 дБ(А)
МОТОР
Модель двигуна: YD2V80
Тип двигуна: дизельний, 2 циліндра V, 4 тактний, рідинне охолодження
Номінальна потужність: 12 кВт
Макс. потужність: 12,5 кВт
Діаметр отвору х хід: 80 x 79 мм
Ступінь стиснення: 23:1
Ємність масляної ванни: 2,27 л
Тип масла: SAE 10W-30 (PRO 10W-30)
Аспірація: природна
Тип регулятора: механічний
Ємність акумулятора: 36 Ач
ГЕНЕРАТОР
Модель генератора: КТДС-10
Тип генератора: 2-полюсний генератор змінного струму, синхронний, максимальної потужності
Номінальна потужність: 10 кВт
ККД: 84%
Клас ізоляції: F
Ступінь захисту: IP21
ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Особливості панелі керування:
Комунікаційний порт RS485 дозволяє виконувати 3 «віддалені» функції через протокол MODBUS;
Технічні дані панелі управління:
Напруга живлення: 8 ~ 35 В постійного струму
Споживана потужність: < 3 Вт (режим очікування: ≤ 2 Вт)
Робоча температура: (-25 ~ +70)ºC
Система змінного струму: 1P2W / 2P3W / 3P3W / 3P4W
Діапазон вхідної напруги генератора
- 3P4W (3-фазний 4 дроти): 15 В змінного струму – 360 В змінного струму (ph-N)
- 3P3W (трифазний 3-провідний): 30 В змінного струму – 620 В змінного струму (ph-ph)
- 1P2W (однофазний 2 дроти): 15 В змінного струму – 360 В змінного струму (ph-N)
- 2P3W (двофазний 3 дроти): 15 В змінного струму – 360 В змінного струму (ph-N)
Напруга датчика обертів: 1,0 В – 24,0 В (RMS)
Пуск вихідного реле: 5A 28Vdc на виході джерела
Програмовані вихідні реле: 4 (1A 28Vdc на виході джерела)
Ступінь захисту: IP65
AMF: ТАК
Виявлення та відображення кВт/А: ТАК
Програмований інтерфейс: USB / RS485
Порт CANBUS: ТАК
Обслуговування: ТАК
Бортовий журнал: ТАК
Функція аварійного запуску: ТАК
Технічні характеристики продукції
стаціонарна переносність
житлове використання
моно вихідний струм
Паливо: дизель Система запуску: електрична Максимальна потужність генератора: 10 кВА Напруга: 230 В, 400 В Автоматика в комплекті: Ні